Kniha návštěv

Titulek: Dobříš ve stínech Vložil: Michal Datum: 10.05.2016

Dobrý den,

plánujete letos vydat knihu Dobříš ve stínech?

Titulek: Re: Dobříš ve stínech Vložil: Petr Datum: 24.08.2016

Omlouvám se za pozdní odpověď. Kniha je stále v plánu, ale došlo ke zdržení během korektur. Přesto se již nestihl termín odevzdání práce nakladateli. Kniha se tedy posouvá do roku 2017.

Titulek: Re: Re: Dobříš ve stínech Vložil: Petr Datum: 24.09.2017

Bohužel nakladatelství SK posunul vydání až do r. 2018

Titulek: vše Vložil: Petr Datum: 15.04.2015

Námitka byla zaznamenána a v určitém časovém horizontu budou odstraněny.

Titulek: kniha Za zvuku mlýnských kol Vložil: Václav Datum: 12.06.2014

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli by se ještě někde nedala sehnat kniha Za zvuku mlýnských kol, případně zda se nepřipravuje dotisk. Děkuji.

Titulek: Re: kniha Za zvuku mlýnských kol Vložil: Petr Datum: 24.06.2014

Dotisk knihy se již neplánuje, ale pro velký zájem bude součásti knihy Hrad Dobříš. Většina fotografií bude zachována. Je to z důvodů, že se nedostává peněz na dvě samostatné knihy, ale na jednu velkou ano. Hrad Dobříš je z velké stránky přepsán, takže se jedná o úplně novou knihu, která vychází z původní knihy Hrad Vargač - stráž na zlaté stezce. Pokud vše půjde jak má, tak by měla být k dostání nejpozději v prosinci letošního roku.

Titulek: kniha Vargač - stráž na zlaté stezce Vložil: Kateřina Vlčková Datum: 25.03.2014

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je někde k sehnání kniha Vargač - stráž na zlaté stezce. Moc bych o ni stála, ale nevím, kde ji pořídit. Stačilo by vytištěno třeba jen i na obyčejné tiskárně, nebo elektronicky. Předem děkuji za informaci.

Titulek: Re: kniha Vargač - stráž na zlaté stezce Vložil: Petr Datum: 09.04.2014

Kniha je k dostání již na zámku v Dobříši, ale momentálně se připravuje rozšířené vydání, které by mělo být k dostání koncem tohoto roku. Bude obsahovat mnoho nových informací, která původní kniha neopsahije a je psána spíše zjednodušenou formou.

Záznamy: 1 - 8 ze 8

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Knihy Kadlec